пʼятниця, 27 листопада 2009 р.

Спокійна Швейцарія повстала проти мусульман

швейцарія проти мусульман
Швейцарські праві хочуть заборонити розміщення мінаретів на території країни, повідомляє Assocaited Press. Подібне рішення постане на всенародному голосуванні у неділю на референдумі.

Після нього відразу будуть очікуватися гострі дискусії про національну ідентичність та можливість насильницької реакції з боку мусульманських країн. За останній тиждень напруга настільки зросла, що в четвер невідомі облили вхід в женевську мечеть рожевою фарбою.
швейцарія проти мусульман
Це був вже третій інцидент з мусульманськими будівлями цього місяця. Раніше автомобіль з гучномовцем проїхав через мусульманський район, імітуючи заклик муедзина до молитви. Кинули каменем по мінарету, завдавши шкоди мозаїці.

Толерастичні аналітики залякують, що заборона мусульманських мінаретів негативно відіб’ється на економічному становищі країни. Мовляв, заможні араби, які мають рахунки в швейцарських банках, перестануть створювати загальний добробут країни.

Опитування показали, що настрої всередині країни підігріваються антимігрантською риторикою Народної партії Швейцарії. Активісти цієї партії вже провели декілька кампаній проти іноземців, навіть закликаючи до виселення іноземних сімей з країни. Проте особливо дієвими є їхні расистські постери, де три білі овечки виштовхують за межі кордону одну чорну та політичним слоганом: "Мінарети вилізли з-під прапора, немов ракети".

Комітет ООН з прав людини вже заявив, що Швейцарія начебто порушує норми міжнародного права. Загалом, нині на території Швейцарії проживає близько 400 тисяч мусульман із 7,5 мільйонів населення країни.

Немає коментарів: