середа, 14 липня 2010 р.

РОСІЙСЬКЕ ШПИГУНСТВО. Потурання адміністрації Обами російським шпигунам розбирається в Сенаті США

Американський сенатор республіканець Пітер Хекстра
Американський сенатор республіканець Пітер Хекстра піддав різкій критиці адміністрацію Обами за потурання російським шпигунам, що виразилося в швидкій відправці їх додому, до того, як вони могли розповісти правоохоронним органам про свою злочинну діяльність і дати корисну і цінну інформацію.

Сенатор-патріот пояснює це зокрема тим, що в шпигунський скандал був замішаний головний фінансист Демократичної партії США, дуже тісно пов'язаний як з російськими шпигунами, так і з Хіларі Клінтон.

Нинішні і колишні працівники національної безпеки також дуже критично налаштовані до сумнівної операції адміністрації Обами з росіянами.

Питання, пов'язані з тим, як адміністрація Обами обійшлася із справою російських шпигунів, обговорювалися у вівторок за закритими дверима на брифінгу Сенатського селекційного комітету з розвідки.

Сенатор Хекстра від Мічігану вказав, що комітет з розвідки Сенату буде проінформований на цьому тижні і адміністрації будуть задані жорсткі питання, чому російських шпигунів вислали із США з такою швидкістю, пише The Washington Times.

Немає коментарів: