понеділок, 19 липня 2010 р.

КАTЫНЬ-2. «Польшевіки» приховують обставини вбивства в Москві автора фільму про теракт 04/10

Тероризм - московська традиція

Польські журналісти виразили обурення, що уряд Польщі до цих пір приховує обставини вбивства 2 червня в Польщі московського кореспондента польського телеканалу TVN Кшистофа Книжа (Krzysztof Knyz), автора першого фільму про вбивство росіянами президента Польщі під Смоленськом.

Різні коментатори цього телеканалу назвали різні причини його смерті, проте найбільш правдоподібна причина та, що він був застрелений в своїй квартирі.

Чекісти з банди ФСБ Росії давно точили зуб на Крижа. Згадує польський тележурналіст Анджей Зауха з програми «Факти» на TVN:

«Його базою була Москва, де небезпечно знаходитися. Він був на «Дубровці» (під час знищення ФСБ отруйним газом сотень людей — КЦ), в «гарячих точках» в Чечні і Грузії під час російського нападу на цю країну. За місяць до вбивства йому виповнилося 39 років. Він добре знав Росію і любив цю країну».

Тележурналіст Віктор Батер, який багато років пропрацював разом з Крижем, згадує: «Він був хороша людина, і як телеоператор, і як мій друг».

Кшистоф Книж поповнив собою довгий мартиролог вбивств небажаних осіб в ході «дозачисток» по Катині-2 членами російською тербанди ФСБ і її агентурою в Польщі:

- священик Мчислав Цисляр (+ 18.04.2010), убитий в автомобільній катастрофі, він повинен був замінити президента Коледжу Історичної комісії з Катині-1 священика Адама Пільча, убитого в Смоленському теракті

— професор Марек Дулініч (+ 6.06.2010), керівник розкопок польських археологів на місці російської різанини Катинь-2, убитий в автомобільній катастрофі

— доктор Даріуш Ратайчак (+ 28.05.2010), помер при загадкових обставинах, викривав міф про «холокост», його вже розкладний знайдений на автостоянці в машині

— Войцех Сумлінській (+ 8.06.2010), журналіст-дослідник, убитий в автокатастрофі, коли він збирався передати в прокуратуру, якийсь важливий документ

— Гжегорж Міхневіч (+23.12.2009), генеральний директор канцелярії прем'єра Туска, знайдений повішеним. Передсмертної записки не було. На роботі він дізнався про якийсь жахливий підготовлюваний злочин і хотів розповісти про нього своїм друзям. Не встиг.

— Замах 16.042010 на Антоні Мацеревіча (A. Macierewicz, фото), при Качиньському був керівником комісії з розпуску створеної на початку 1990-х і наскрізь пронизаної агентурою російських тербанд ГРУ і ФСБ польської військової контррозвідки WSI і керівником в 2006–2007 створеної на її місці Sіuїba Kontrwywiadu Wojskowego. Коли він повертався з України на машині свого секретаря, машина раптово спалахнула. Пізніше було встановлено, що невідомі в Україні зіпсували бензонасос. Перед від'їздом з Польщі до України, технічний стан машини був перевірений фахівцями і все було в порядку.

— Також 16.04.2010, вбивство в Києві російською тербандой ФСБ українського журналіста Андрія Мендерея, автора любительського відеофільму про розстріл тих, що вижили в російському теракті під Смоленськом.

Джерело: КЦ

Немає коментарів: